Nazwa forum

Opis forum


#46 2010-08-05 08:40:59

ievit

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 42
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

no właśnie:"Nie są poruszane na razie ŻADNE tematy, które muszą być utajnione" dlaczego ? Tylko sie witamy i nic po za tym. Gdzie jest dyskusja,czy wszyscy urlopują od kłopotów?

Offline

 

#47 2010-08-05 09:26:00

Yaroo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-30
Posty: 14
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

ad admin.
Jeśli mówisz, że mamy pozyskać jak największą GRUPĘ WSPARCIA to uważam, że chyba nie tu to nam się uda. Do poprzedniego forum kierowały wszystkie przeglądarki internetowe tych, którzy mieli jakiekolwiek kłopoty z ZUS-em. Na tym forum niestety jeszcze długo nie zapracujemy by być tak wysoko w rankingach przeglądarek. I właśnie przeprowadzając się tu to uważam, że ZESZLIŚMY DO PODZIEMIA. Takie jest moje zdanie
Pozdrawiam

Offline

 

#48 2010-08-05 11:54:27

greg

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-05
Posty: 1
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Krystyna napisał:

W zasadzie to ja popełniłam faux pas powinnam była sama zrelacjonować spotkanie w Zielonej Górze a jest o czym pisać. Grupa jest  duża,bardzo symatyczna, zdeterminowana by osiągnąć sukces. Drugie spotkanie planujemy na 7 lub 8 września jeżeli się uda to w połączeniu z imprezą integracyjną.
Taką impreze przewidujemy i zaczęliśmy prace ( a w zasadzie to Majka jest głównym organizatorem)na Śląsku powinna odbyc się w ostatni weekend sierpnia lub w 1 wrześniowy. Pomoc i sugestie mile widziane.
Szczecin też powolutku zaczyna się organizować w sierpniu planuje przyjazd na pomorze mam w planie Gdańsk (moze uda mi się zrobic konferencje prasową), Kolobrzeg moze jakieś jeszcze inne miasto zobaczymy jaka będzie potrzeba.

Witam,
Byłem zainteresowany tym spotkaniem. Niestety, oprócz daty i miasta, nie znalazłem na forum żadnych dokładniejszych informacji. Napisałem maila z pytaniem o szczegóły (miejsce, godzina) i nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Trochę mam żal. Dodatkowo ciekawi mnie, kto uczestniczył w tym spotkaniu, skoro nie było na jego temat żadnych konkretnych informacji.

Offline

 

#49 2010-08-05 14:46:38

Krystyna

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 66
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Po pierwsze spotkania nie było jest w fazie planowania, po drugie emaila nie dostałam po trzecie nikt nikomu nie broni pisac na poprzednim forum. To forum jest dla członków Związku i ma słuzyc do komunikacji. Jeżeli ktoś uważa ze lepiej sie czuje na poprzednim to przecież niech to robi nmie ma jakiegokolwiek przymusu. Nie rozumiem pretensji. to forum jest o tyle lepsze że nie ma awarii.

Offline

 

#50 2010-08-05 14:48:21

Krystyna

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 66
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Spotkanie odbyło się w Zielonej Górze informacja była podana na poprzednim forum. Wystarczyło do mnie zadzwonić udzieliłabym wyczerpujacej informacji.

Offline

 

#51 2010-08-05 15:11:10

Yaroo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-30
Posty: 14
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Krystyna napisał:

Po pierwsze spotkania nie było jest w fazie planowania, po drugie emaila nie dostałam po trzecie nikt nikomu nie broni pisac na poprzednim forum. To forum jest dla członków Związku i ma słuzyc do komunikacji. Jeżeli ktoś uważa ze lepiej sie czuje na poprzednim to przecież niech to robi nmie ma jakiegokolwiek przymusu. Nie rozumiem pretensji. to forum jest o tyle lepsze że nie ma awarii.

Krystyna, nikt nie ma tu żadnych pretensji. Serio serio. Pytanie było tylko jaki był sen i powód. Teraz już wiem. Ale jak Admin pisze, że tu zyskamy większe grono to jakoś tego nie widzę i nie czuję. Może się mylę i oby tak było. A jeśli chodzi o awarie, to czy będą tu czy nie to się też okaże w przyszłości. Najlepszym jednak chyba wyjściem była by strona www związku.
Pozdrawiam

Offline

 

#52 2010-08-05 21:09:13

Krystyna

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 66
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Związek będzie miał swoja stronę ,prace trwają. Chciałabym Wam powiedziec że dzisiaj sedzina swoim zachowaniem zmusiła mnie do wystapienia z wnioskiem formalnym o jej wyłączenie. Takiego chamstwa, ignorancja, bezczelności taki 3 w 1 a moze i 5 w 1 dawno nie spotkałam. Musicie byc przygotowani w sądach na stronniczość i nieprzychylność większości. Tak się zastanawiam cvzy im coś za to obiecano czy co ze tak się zachowują.

Offline

 

#53 2010-08-05 22:49:46

ievit

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 42
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Mają po prostu nas głęboko i to jest przykre.Ciekawe czy zawsze tak było?
Na szczęście   nie miałam do tej pory styczności .
Jakie są postanowienia Sądów- odraczają czy wydają wyrok?
Czy juz wiadomo co z W-wą- jaki wynik?

Offline

 

#54 2010-08-05 22:49:52

Arczi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-29
Posty: 1
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Witam Was
Jestem z Wami już od spotkania w Bytomiu i obserwuje sytuacje na tamtym i tym forum i jestem pełen uznania dla osób które wiedza co i jak w temacie,bo mnie to przerasta .Parę dni temu otrzymałem decyzje -oczywiście -wyłączenie z ubezpieczenia.
A ap ropo zachowania sadów ,to przypadkowo oglądałem w TV relacje z posiedzenia sadu najwyższego odnośnie nieprawidłowości przy wyborach prezydenckich i byli ludzie, którzy twierdzili ze sąd łamie prawo ,podawali konkretne paragrafy,wytykali błędy proceduralne,pominięto jakieś tam wnioski złożone przez nich, a w końcu zagrozili ze podadzą do sadu skład sędziowski,ogólnie przepychanki słowne .Sędziowie chyba się przestraszyli i zarządzili przerwę ,po wznowieniu panów "awanturników " tak ich media nazwały,już nie było,zostali wyprowadzeni.
To co widziałem przez paręnaście minut przeraziło mnie i jeżeli tak wyglądają wasze rozprawy i niebawem tez moja, to brak mi słów i podziwiam waleczność i wytrwałość P.Krystyny i innych przodowników naszej sprawy.
Pozdrawiam

Offline

 

#55 2010-08-05 23:13:28

ievit

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 42
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

masz rację waleczności i wytrwałości  ( o wiedzy nie zapominając) należy pogratulować i tylko życzyc sobie oby tak juz zostało bo sami zginiemy.
Wielkie dzięki za Waszą pracę!!!

Offline

 

#56 2010-08-06 16:48:28

vipus

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Informuję że w poniedziałek (09-08-10) odbędzie się spotkanie z P. Krystyną .
Spotkanie dla osób z Jeleniej góry i okolic w Restauracji Hotelu Fenix na godzinę 11:00.
Zapraszamy

Offline

 

#57 2010-08-06 19:40:10

abovo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-29
Posty: 7
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Arczi napisał:

A ap ropo zachowania sadów ,to przypadkowo oglądałem w TV relacje z posiedzenia sadu najwyższego odnośnie nieprawidłowości przy wyborach prezydenckich i byli ludzie, którzy twierdzili ze sąd łamie prawo ,podawali konkretne paragrafy,wytykali błędy proceduralne,pominięto jakieś tam wnioski złożone przez nich, a w końcu zagrozili ze podadzą do sadu skład sędziowski,ogólnie przepychanki słowne .Sędziowie chyba się przestraszyli i zarządzili przerwę ,po wznowieniu panów "awanturników " tak ich media nazwały,już nie było,zostali wyprowadzeni.

Słyszałem kawał który świetnie wpisuje się w opisaną sytuację.
Rzecz dzieje się za czasów I sekretarza Edwarda, na spotkaniu środowisk górniczych z gronem władz państwowych i partyjnych, którzy tradycyjnie czarują ile to dobra dla kraju płynie z wydobycia węgla i jak cenni dla społeczeństwa są górnicy. W pewnym momencie podnosi się jeden z górników i zadaje pytanie, kierowane do oficjeli.
-jo jestem górnik z kopalni Bytom i jo się pytom, gdzie są pieniądze za węgiel wydobyty z kopalni Bytom?
zmieszani politycy zarządzili 10 minut przerwy. Po przerwie debaty są kontynuowane ale jakby wszyscy zapomnieli o górniku "awanturniku". Po chwili wstaje inny górnik i pyta.
-jo jestem górnik z kopalni Szombierki i jo się pytom gdzie jest górnik z kopalni Bytom?

Jak widać czasy się zmieniają a metody pozostają. Mam nadzieję, że nikt nigdy nie zada podobnego pytania o naszych aktywistów "awanturników".
pozdrawiam

Offline

 

#58 2010-08-06 22:09:33

ievit

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 42
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

nie kracz abovo.
Mam prośbę- czy ktoś ma może stary wzór deklaracji do ZZ ale jeszcze dla handlowców obwożnych. Jeśli mogę prosić o przesłanie na  ievit@wp.pl
byłabym wdzięczna. Albo ew. info gdzie mogę taką znależć.

Offline

 

#59 2010-08-06 22:46:49

tomek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-29
Posty: 8
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Deklaracja jest na chomiku. Trzeba kliknąć wątek wyżej.

Offline

 

#60 2010-08-08 08:12:28

ievit

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 42
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Dziękuję Tomek

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plDarłówko agroturystyka bloodhound hodowla polska materace hilding