Nazwa forum

Opis forum


#31 2010-08-03 10:11:49

ievit

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 42
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Teraz jeszcze jedna sprawa:
czy przesłuchanie wykonawcy w 2008 i 2009r. przez ZUS odnośnie PN należy traktować jako powiadomienie o wszczęciu postępowania?
czy powinno być dostarczone odrębne pismo stwierdzające takie wszczęcie?
jak należy postąpić, po otrzymaniu decyzji z ZUS o wyłączeniu z ubezpieczeń ? Odwołanie skierować do Sądu Ubezpieczeń czy najpierw wysłać do ZUS pisma o nie poinformowaniu wszcęciu postępowania,o nie poinformowaniu o chęci wydania decyzji,o nie możliwości zapoznania się ze zgromadzonym materiałem.
Sprawa jest dość pilna gdyż osoba ,której to dotyczy dopiero wczoraj namierzyła to forum i mnie (Szczecin) a dostała decyzję już 20.07
Pozdrawiam

Offline

 

#32 2010-08-03 10:42:27

ievit

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 42
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

mam pytanie do moderatora- dlaczego wysłane przez ze mnie wiadomości na email i PW nie zostają zapisane.Przez to nie mam pewności,że je faktycznie wysłałam.Czy są jakieś ustawienia aby móc to zapisywać?

Offline

 

#33 2010-08-03 21:01:36

ievit

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 42
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

czy naprawdę nikt nie odpowie na moje pytania? przykro

Offline

 

#34 2010-08-03 21:40:57

Krystyna

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 66
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Nie ma znaczenia zmiana nazwy Związku co do członkostwa. Natomiast co do pozostałych pytań to odpowiedź juz znasz  w rozmowach telefonicznych wielokrotnie odpowiadałam na tego typu pytania.

Offline

 

#35 2010-08-03 22:08:32

ievit

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 42
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

oj,chyba mylisz mnie z kimś innym-nigdy nie rozmawiałyśmy przez telefon,dlatego tutaj prosiłam o podpowiedż.

Offline

 

#36 2010-08-03 23:46:39

Pablosplus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-30
Posty: 6
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Witam
Ad ievit
1 .Przesłuchanie to przesłuchanie  nic więcej. ( najważniejsze są pisma dotyczące danej kwestii ) . Jak z tego nie wyjdziesz przyjdzie decyzja . Chyba że pójdziesz  moim śladem ale musisz prześledzić moje posty z poprzedniego forum .
2 .Decyzja to decyzja .Masz tam czarno na białym gdzie można się zwrócić z odwołaniem .(przykro mi)
3 .Nikt Ci nie pomoże bo jesteś jeszcze w poczekalni .Dopiero po wyrokach  coś tam możesz uzyskać .
4 .Masz szczęście bo dostałaś się do związków  ja nie dałem rady .Więc nie znam tematu .
5. Na Twoim miejscu robiłbym wszystko aby zyskać na czasie !!!
Pisz do nich to co uważasz że było niezgodne z tym do czego doszłaś . Prowadż korespondencję bo niema innej drogi .
Masz podobną sytuację do mojej . Każdy z nas jest zdany na siebie .
6 .Aby Cię pocieszyć .Spróbuj zadać pytanie na forach czy ktoś już coś płacił z tytułu wyroków ? I jak to zrobił ?
Do Administratorów : przepraszam za kontrowersyjne wypowiedzi ,staram się zachować umiar oraz ortografię ale temat jest bardzo ważny i mam nadzieję że każdy może wyrażać swoje poglądy .
Proszę więc o powstrzymanie się od wycieczek osobistych .

Offline

 

#37 2010-08-04 07:36:12

Krystyna

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 66
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Aby kogos przesłuchac musiało być wszczęte postepowanie. Co do drogi odwoławczej jest ona wskazana w decyzji. Z chwilą otrzymania decyzji masz czas 30 dni do wniesienia odwołania. Po tym terminie decyzja uprawomacnia się i zaczynasz płacić. Wszystkie takie i podobne sytuacje były opisywane na wcześniejszym forum.Co do błędów formalnych to sądy w ogóle się tym nie przejmują zezwalaja ZUS na wolnoamerykankę. Rada niech ta osoba przygotuje sie psychicznie do nierównej walki. Ciężko walczy się przeciwko rządowi (bo to jego sprawka) rząd ma do dyspozycji sądy które w 90% ochoczo spełniaja polecenia. Wczoraj widziałam jak sędzina była z siebie zadowolona że udało jej się skrzywdzić nastepnego obywatela. No cóż czas jest świetnym lekarstwem na wszelkie rany. Zobaczymy czy usmiech ten będzie jej towarzyszył po zmianie rządów w 2011 bo to na pewno nastąpi. Chyba że prawdą jest iz PO przygotowuje nam niespodziankę związaną z przedłużeniem kadencji do 2012 a mogą to zrobić mają swojego prezydenta no i oczywiśćie PSL. Dzisiaj Pan Zuber stwierdził że rząd nie ma czasu na reformy i rozwiązywanie problemów bo ma przed sobą wybory najpierw samorządowe potem parlamentarne. A to może oznaczać jedno - nasilą się ataki na portfele przedsiębiorców i nikt nie bedzie zważał na to co się z nimi stanie. Ważne będzie tu i teraz a co potem to nieważne.  Jednocząc się stajemy się siłą. Nie ineresuje nas polityka ale gospodarka i ekonomia. Rząd i politycy zapomnieli po co są w sejmie i senacie. Uprawiaja prywatę i pilnuja swoich stołków pora już by Ci którzy znają się na gospodarce, biznesie, ekonomii zaczęli mieć wpływ na politykę gospodarczą . Kto jak nie przedsiębiorcy zna sie lepiej na biznesie. Każdy powinien robic to na czym zna sie najlepiej.

Offline

 

#38 2010-08-04 07:57:19

ievit

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 42
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

dziękuję za podpowiedzi.
Myślę sobie jednak,że siła psychiczna niewiele pomoże.Bez wsparcia ,osób obeznanych z tematem, można cos przeoczyć i jakaś szansę zaprzepaścić.A tego bym nie chciała i stąd to wołanie o pomoc.

ad Pablosplus-co to znaczy,że  nie dałeś rady być członkiem ZZ?

Ostatnio edytowany przez ievit (2010-08-04 07:57:59)

Offline

 

#39 2010-08-04 15:40:03

piter

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-31
Posty: 1
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Witam po dłuższej nieobecności
Udało mi się dotrzeć i tu. Mój nick z poprzedniego forum - piter
Pozdrawiam WSZYSTKICH WALECZNYCH a szczególnie  P. KRYSTYNĘ

Offline

 

#40 2010-08-04 21:21:41

ievit

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 42
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

pytanie

Ostatnio edytowany przez ievit (2010-08-06 10:06:19)

Offline

 

#41 2010-08-04 21:31:56

Pablosplus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-30
Posty: 6
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Ad Evit 
Odnośnie Twojego pytania :
Tak wyszło .Chronologia mojej historii jest na ostatnich stronach poprzedniego forum .Myślałem że moje doświadczenie oraz  dotychczasowa aktywność znajdzie zrozumienie i odzew na forum w odpowiedniej dla mnie chwili tzn . wtedy kiedy ja znajdę się w potrzebie .
A otrzymałem reprymendę i naraziłem się na podejrzenia o agenturalność .
Pisanie na forum niesie ryzyko że ktoś Cię nie zrozumie i to jest normalne . Najważniejsze by nie ulegać emocjom . I powstrzymać się od natychmiastowych odpowiedzi .
Krystyna napisała Ci to co najważniejsze : walczysz przeciwko rządowi , oraz  pokazała jedyną drogę : że czas jest świetnym lekarstwem na wszelkie rany .
A jeśli podejdziesz do poprzedniego forum z należytą uwagą dostrzeżesz  że najważniejsi gracze  tkwią w tym grajdołku po 7 do 9 lat  .
Reszta jest w twoich rękach .
A jeśli chcesz  jak wyraziłaś oczekujesz wsparcia siły psychicznej podeślij mi jakieś materiały
Na  pablosplus@wp.pl

Offline

 

#42 2010-08-04 22:02:37

Pablosplus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-30
Posty: 6
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Ponownie
Proponuję taki nie zobowiązujący temat dla nowego forum  http://www.zlikwidujzus.com/forum/viewt … ead_id=444
Jest on na razie przemilczany ale coś można tam ugrać  . Co o tym sądzicie ?

Offline

 

#43 2010-08-04 22:50:47

ievit

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 42
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

ad Pablosplus
śledzę to forum już dośc długo ( napewno nie lata ale miesiące) i wiem ,że byłeś swego czasu tutaj b.aktywny.
Nawet prosilam Ciebie o ew. wskazówki ale wtedy nie byłam w potrzebie i proponowałeś uważne śledzenie forum.
Niektóre Twoje pomysły może faktycznie były trochę inne i dla osób biegłych w temacie mogły być podpadające.
Ale wydaje mi się, że niepotrzebnie obrażasz się na ew. komentarze.
Wiesz,że im więcej osób do dyskusji tym jest ona bardziej owocna.Moim zdaniem powinieneś sobie odpuścić i
wracać na forum.
Pozdrawiam

Offline

 

#44 2010-08-05 00:27:49

Yaroo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-30
Posty: 14
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Witam wszystkich.
Czy może mi ktoś podać jaki był sens i jaki był cel by przenosić się na to nowe forum? Przecież tu i tak każdy nie zalogowany może przeglądać to forum do woli. Nie rozumiem tej decyzji i... i  jakoś na starym forum bardziej mi pasowało niż tu. No cóż, ale przeprowadzam się tu wraz z nickiem z poprzedniego forum jeżeli mamy się trzymać dalej wszyscy razem.
Pozdrawiam

Offline

 

#45 2010-08-05 07:22:04

admin

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 11
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Witaj Yaroo i inni. Odpowiedziałeś sobie sam na pytanie: dlaczego? Bo mamy się trzymać razem ! Wiadomości na forum są widoczne dla wszystkich - FAKT. Tu zdania są podzielone: czy ukrywać ? czy ujawniać ? czy taka forma forum? czy inna?  (wcześniejsze posty) W myśl powiedzenia : "jeszcze się taki nie urodził...... " Przypominamy, ze chodzi nam o pozyskanie jak największej GRUPY WSPARCIA. Jeśli będziemy to robili całkowicie w podziemiu , wykończą nas, zanim cokolwiek zorganizujemy.
Informujemy , ze na stronie Kancelarii jest możliwość rejestracji. Wiele osób o tym wie, bo się rejestrowała. Wystarczy , że zmienimy im status z Klienta na np. Forumowicza i będą mieli dostęp do Forum Zamkniętego, ale jeszcze nie teraz. Nie są poruszane na razie ŻADNE tematy, które muszą być utajnione. Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl