Nazwa forum

Opis forum


#16 2010-07-29 16:36:19

 lbn123456789

Nowy użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2010-07-29
Posty: 1
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Witam
Uważam, że ten temat powinien być ogólnie dostępny niech ZUS jak i Sędziowie czytają to i zaczną się zastanawiać nad  swoim postępowaniem i nad tym że są po przegranej stronie. Ale również myślę że powinien być  otwarty drugi temat (pokój) gdzie będzie weryfikacja i będą umieszczane dokumenty, spotkania itp. Myślę, że z czasem to wszystko się poukłada jestem dobrej myśli. Całe szczęście, że się przenieśliśmy bo dzisiaj od rana zlikwidujzus.com nie działa pytanie jest jedno czy ktoś specjalnie tamtej strony nie zablokował żeby jak najmniej osób dowiedziało się o nowym forum. Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez lbn123456789 (2010-07-29 16:39:48)

Offline

 

#17 2010-07-29 19:22:20

Artemis

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-29
Posty: 6
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Witam! Długo nie udawało mi się zalogować  na  forum  co mnie trochę irytowało. W końcu się udało. Dzisiaj zgłosiła się do mnie osoba , która od lat prowadzi tylko jedną działalność gospodarczą. Dostała pismo z ZUS w którym to domagają się zapłaty składek zdrowotnych od kilku działalności, które rzekomo ta osoba prowadziła  w latach 2001 do 2003. Można sobie wyobrazić jaki bajzel ma ZUS w swoim KSI. Drugi temat jaki został poruszony  praca najemna na terenie innego Państwa Członkowskiego. Cytuje „ W związku z wykonywaniem pracy najemnej na (.....) w okresie od (...) do (...)  nie podlega Pan do ubezpieczeń społecznych oraz ubezpieczenia zdrowotnego z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej.” Patrzeć tylko jak za jakiś czas będą dręczyć ludzi pracujących w Anglii, na Litwie itp. Trzeci temat to, w dalszym ciągu żądają do wglądu dokumentacji z tytułu pracy na cały etat, pracy nakładczej. Z tego co wiem  jedynym dokumentem jaki kiedykolwiek trafi do ZUS to świadectwo pracy jak nie daj Boże klient ZUS będzie się ubiegał o rentę lub daj Boże doczeka się emerytury. No i RP-7. I to tyle jeżeli chodzi o dokumenty jakie trafią do ZUS jak będzie taka nasza wola. Pozdrawiam.

Offline

 

#18 2010-07-29 20:20:47

estera

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Pytanie do admina: czy można uszeregowac posty malejaco tzn. pierwszy widoczny jest ostatni wpis.

Offline

 

#19 2010-07-29 21:31:45

Krystyna

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 66
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Witam w zasadzie to mnie jest to obojetne czy będą szperać na forum czy nie. Teraz mamy wpływ na jakość forum i chyba to jest najważniejsze. Wczoraj miałam okazję uczestniczyć w czasie kontroli ZUS u przedsiębiorcy. Pani z ZUS była zbulwersowana faktem sprzeciwu że jest jedynie od sprawdzania cyferek a nie szperania w dokumentach, rozstałysmy się w przyjaźni i zgodzie

Offline

 

#20 2010-07-29 23:40:08

qsy

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 2
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Witam i ja. Moja ksywka czyli "qsy" bez zmian. Może wiele nie gadam ale bacznie czytam, obserwuje, czekam na trzecią rozprawę (drugą właśnie sędzia odroczył, żeby przesłuchać pracodawcę) i ...staram się prowokować i demaskować krety :-)
Pozdrawiam

Offline

 

#21 2010-07-30 01:10:53

admin

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 11
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Postów jest jeszcze niewiele, ale faktem jest, że wgląd maja osoby "niepowołane" . Osobiście uważam, że jeśli urośniemy w siłę to ..... niech sobie czytają (INNI, ONI, CI - do wyboru) . Na tę chwilę nasza siła nie przekracza ilości osób zatrudnionych w samej "jaskini lwa" , więc jest nas trochę mało. Przy waszej pomocy i wsparciu, liczba Związkowców szybko się podwoi.... potroi itd. Dlaczego? Bo osoby poszkodowane , to nie tylko MY nękani przez ZUS i lekceważeni przez sądy z powodu pracy nakładczej, ale również wiele innych osób, które trafiają na mur głupoty i niekompetencji urzędników. Zaproście ich tutaj. Niech się wyżalą. Niech przedstawią swoja sytuację. Niech poznają nasze (nie lubię tego słowa) problemy. Chylę czoła przed Krystyną. Od dwóch lat wiele osób obiecało, że zajmie się problemem. Niektórzy nawet nieźle na tym zarobili (tak, to smutna prawda i wiem co piszę. Niektórzy "obiecacze" kasowali dziesięcinę bez pokwitowania, która szła na "pokrycie" kosztów działań prawników. Tylko, że żaden prawnik tej kasy pewnie nie widział a teraz Krystyna w kilka miesięcy zdziałała więcej niż ktokolwiek do tej pory. Jeszcze raz - chylę czoła.

Offline

 

#22 2010-07-30 12:04:06

abovo

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-29
Posty: 7
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Witam,
ja również zachowałem login ze starego forum. Trochę żałuję, że stare forum zniknęło. Było tam jeszcze dużo ciekawych informacji z innych tematów z którymi nie zdążyłem się zapoznać. Ale jest jak jest.

W ostatnich godzinach życia starego forum złożyłem propozycję wykorzystania wyborów samorządowych dla naszych spraw i nie zdążyłem poznać opinii innych. Jeśli pomysł jest do kitu to trudno. Ale jeżeli widzicie w tym choć odrobinę światełka dla naszej sprawy to ustalmy plan działania. Uderzmy w sposób zorganizowany z dużą siłą.

W dniu wczorajszym odbyło się spotkanie likwidatorów ze Szczecina, liczebność trochę mnie zaskoczyła było 15 osób a wiem, że nie wszyscy mogli przybyć. Szczecin zaczyna rosnąć w siłę i się organizować. W przeciwieństwie do naszego wroga.

Potwierdzam, że brak zorganizowania i poziom bezczelności instytucji noszącej nazyę ZUS rośnie w postępie chyba geometrycznym. Chodzi o temat już poruszony czyli zatrudnienia za granicą i korzystanie z wyłączenia spod jurysdykcji naszego ZUS. Wysyłają do takich osób bzdurne pisma żądając wyjaśnień, o które nie mają prawa nawet prosić. Przedstawiłem pismo Pani Krystynie i była w szoku. Podobnie jak w temacie nakładczej próbują wyciągać informacje do których nie mają prawa, a na podstawie których będą próbowali się zaczepiać i nas gnębić.

Pytanie do admina lub moderatora czy ten wątek będziemy łączyli na tym forum z PN czy tworzymy odrębny temat?

pozdrawiam

Offline

 

#23 2010-07-30 19:00:15

iwonabos2010

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Witam wszystkich nakładców. 22.07.2010 odbyło się spotkanie z udziałem Pani Krystyny w Zielonej Górze. Przybyło nam nowych członków. Kilka osób jest w trakcie wznawiania procesu po wyroku Sądu Okręgowego i Sądu Apelacyjnego. Zapraszam Zieloną Górę i okolice do współpracy- mój emeil- iwonabos2010@tlen.pl.
Pozdrawiam

Offline

 

#24 2010-07-30 21:30:02

Pablosplus

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-30
Posty: 6
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Witam wszystkich .
Pytanie regulaminowe :
Czy można kontynuować i powoływać się na  wątki z poprzedniego forum ( Ze względu na zasoby  dotychczas tam zgromadzone) ?
Czy jest możliwość umieszczenia w nazewnictwie nowego forum słów związanych z pracą nakładczą ( Z uwagi na większą możliwość dotarcia nowych użytkowników , szukających tematów związanych z P.N. poprzez przeglądarki internetowe .?

Offline

 

#25 2010-07-30 23:52:16

 lis65

Użytkownik

Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2010-07-30
Posty: 10

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Witajcie
Nicka znacie
Mam pytanko dotyczące postu jeszcze z poprzedniego forum :
Artemis
Likwidator Napisał
   
Dodane dnia 23-07-2010 11:01    
Witam! Informuje wszystkich , że dzisiaj najbliższa osoba związana z Panią Prezes OZZP RP Krystyną Giecewicz została zatrzymana przez policję na leśnej drodze. Z tego co wiem zatrzymanie jest związane ściśle z działalnością Pani Krystyny w sprawie nakładców.


Czy ktoś może dokończyć ten temat ?  o co chodziło ?


Zdeklarowany Przeciwnik Płacenia Haraczu Nieudolnym Instytucjom Państwowym

Offline

 

#26 2010-07-31 08:27:54

Krystyna

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 66
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

W zasadzie to ja popełniłam faux pas powinnam była sama zrelacjonować spotkanie w Zielonej Górze a jest o czym pisać. Grupa jest  duża,bardzo symatyczna, zdeterminowana by osiągnąć sukces. Drugie spotkanie planujemy na 7 lub 8 września jeżeli się uda to w połączeniu z imprezą integracyjną.
Taką impreze przewidujemy i zaczęliśmy prace ( a w zasadzie to Majka jest głównym organizatorem)na Śląsku powinna odbyc się w ostatni weekend sierpnia lub w 1 wrześniowy. Pomoc i sugestie mile widziane.
Szczecin też powolutku zaczyna się organizować w sierpniu planuje przyjazd na pomorze mam w planie Gdańsk (moze uda mi się zrobic konferencje prasową), Kolobrzeg moze jakieś jeszcze inne miasto zobaczymy jaka będzie potrzeba.

Offline

 

#27 2010-07-31 08:28:27

Krystyna

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 66
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Ponieważ doszłam do wniosku że pora wyjaśnić czy sędziowie nie popełniają przestępstwa wydając wyroki na podstawie art.77(4)proszę wszystkich którzy w swoich wyrokach w uzasadnieniu mają ten art. i § 3 Rozporządzenia RM z 1975r.aby przesyłali skany wyroków z uzasadnieniem z równoczesną zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez związek w celu złożenia skargi do Ministra sprawiedliwości celem wszczęcie postępowań dyscyplinarnych w stosunku do tych sędziów.
Ponadto proszę podać nr.tel do siebie
i województwo
Ale prosze tylko o te wyroki gdzie użyto art.77(4)
na adres - art77kp@gmail.com

Offline

 

#28 2010-08-01 15:32:41

MARGA

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-29
Posty: 4
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Cieszę się , że JESTEŚCIE ..chociaż wydaje mi się, że tamto forum było bardziej "dostępne" dla zainteresowanych.Może to sprawa ładnej pogody", urlopów....dajcie znać na forum jak będzie zebranie na Śląsku.

Offline

 

#29 2010-08-02 20:30:14

TOMEKONGDELTA

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-30
Posty: 1
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Witam wszystkich.Ponawiam pytanie (z poprzedniego forum)-czy jest ktoś z okolic OSTROWA WLKP,KALISZA,JAROCINA,KROTOSZYNA,itp. nękany przez ZUS za Prace Nakładczą? Jeśli tak,proszę o kontakt-trzeba zacząć się organizować-tak jak Wrocław,Szczecin,Opole czy Katowice i okol.....tel.605 40-96-69 lub 505 209 319,e-mail:  tomekongdelta@op.pl. Mam dwie sprawy(dwa okresy),jestem po wyrokach w Okręgowym w Kaliszu.Jedna sprawa także po Apelacyjnym(została tylko już kasacja-i dwa tygodnie czasu),druga czeka na termin rozprawy apelacyjnej w Łodzi.Czas ucieka,diabeł się cieszy....

Offline

 

#30 2010-08-03 09:55:05

ievit

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 42
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Witam!
Mam pytanie odnośnie członkowstwa w ZZ.Jeśli w kwietniu 2010 odesłałam wypełniną deklarację kandydata na członka oczekującego a w międzyczasie zmieniła się nazwa ZZ to czy jestem członkiem tego Związku czy trzeba składać kolejną deklarację?

Ostatnio edytowany przez ievit (2010-08-03 20:52:21)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl