Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-07-28 11:54:56

vipus

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-27
Posty: 4
Punktów :   

OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

WITAM
Wszystkich NIE ZGADZAJĄCYCH się z  "PATOLOGIĄ ZUS-u".

Offline

 

#2 2010-07-28 16:47:43

admin

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 11
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Witamy wszystkich forumowiczów. Jest to nowe forum stworzone przez Kancelarię S.O.S. , Firmę OPUS oraz Związek Zawodowy Przedsiębiorców RP. Dzięki Państwu, to Forum będzie za chwilę tętniło życiem. Mamy nadzieję, że przyczynimy się wspólnie do tego , by w tym kraju PRAWO znaczyło PRAWO.

Offline

 

#3 2010-07-28 17:13:02

estera

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Witam, pierwsze wrażenie: uporyczywe reklamy.
Temat pracy nakładczej nalezałoby jakoś oddzielić od innych i uszeregować wątkami: sprawy w sądzie, terminy spotkań, druki, wzory pism, kalendarz wydarzeń itp może cos jeszcze - to uwaga do admina/moderatora.

Offline

 

#4 2010-07-28 17:53:06

admin

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 11
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Oczywiście to wszystko będzie wg życzenia jak tylko forum zacznie żyć. Pozdrawiam

Offline

 

#5 2010-07-28 20:32:01

Krystyna

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 66
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Witam po raz pierwszy na nowym forum.

Offline

 

#6 2010-07-28 22:10:10

ievit

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 42
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Trochę zawiłe to szukanie ale się udało.Witam i pozdrawiam

Offline

 

#7 2010-07-28 22:14:01

DAREK_OPOLE

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 1
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Witam. DAREK_OPOLE to mój nowy nick.

"Dawny" Investor77
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez DAREK_OPOLE (2010-07-28 22:14:51)

Offline

 

#8 2010-07-29 07:10:04

ievit

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 42
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Przypominam,że dzisiaj o 18.00 spotyka się Szczecin w Trzech Koronach(róg Wojska Polskiego i Królowej Korony).

Offline

 

#9 2010-07-29 09:13:08

MARGA

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-29
Posty: 4
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Witam serdecznie! Cieszę się, że mamy stronę na której "czujemy" się potrzebni. Pozdrawiam wszystkich.

Offline

 

#10 2010-07-29 10:03:20

admin

Administrator

Zarejestrowany: 2010-07-26
Posty: 11
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Szanowni Państwo
Myślę, że nie będzie to nietaktem, jeśli wiadomości powitalne będą usuwane po tygodniu ? Chcemy w ten sposób ułatwić dostęp do konkretnych informacji. Pozdrawiamy

Offline

 

#11 2010-07-29 10:17:05

tomek

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-29
Posty: 8
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Witam
Proponuję założenie wątku "Powitanie" czy cuś, w celu przywitania nowych osób.

Offline

 

#12 2010-07-29 11:39:44

darek60

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-29
Posty: 3
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Serdecznie Wszystkich Witam.Jestem nowy na tym forum,choć śledziłem działania na poprzednim.Jestem z tych którzy to czekają dopiero na dręczenie przez zus.Pozostaje tylko kwestią czasu kiedy przyślą mi te sławetne 12 pytań.Wystarczy żebym zachorował i dostarczył zusowi L4.Zastanawiam się nawet czy jest sens w opłacaniu składki na chorobowe bo i tak mi nie wypłacą.Poziom mojej wiedzy na tematy poruszane na forum mam chyba już dość duży choćby ze względu przeczytania wszystkich postów na poprzednim forum zlikwidujzus.Pewne wątki nawet kilkakrotnie.Gratuluje wszystkim wytrwałości w dążeniu do prawdy a szczególnie Pani Krystynie ze Związku Zawodowego Przedsiębiorców RP.Myślę że sprawa idzie w dobrym kierunku i należy tak trzymać.Powinniśmy wszyscy na miarę naszych możliwości wspierać działania związku i propagować jego idee.Osobiście mam kontakt z grupą ok 20 ludzi którzy tak jak ja oczekują tej udręki.Nie chciał bym pisać więcej szczegółów z jakiego miasta i jaka grupa bo jak się domyślacie już pewnie od dłuższego czasu nasze posty czytają też pracownicy zusów,którzy to próbują naprawić swoje błędy związane z brakiem kompetencji.Myślę że na tym forum powinniśmy sobie na wzajem pomagać choćby informacjami o spotkaniach i wygranych już walkach,natomiast szczegóły przyszłych bojów i taktyki powinny pozostać tajemnicą Pani Krystyny ze związku.Pozdrawiam Wszystkich Serdecznie.

Offline

 

#13 2010-07-29 14:01:41

adam

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-29
Posty: 1
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Witam na nowym forum. Myślę, że tutaj będzie jeszcze lepiej. Nasi wrogowie nie będą mieli informacji  co się u nas dzieje. Pozdrawiam.

Offline

 

#14 2010-07-29 15:26:08

 piotr_ek7

Nowy użytkownik

Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 3
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Witam wszystkich.
   Ad adam oraz inni użytkownicy:
jakoś nie sądzę żeby "nasi wrogowie" (czytaj ZUS) nie mieli informacji co się tu dzieje. Przecież jak mieli wgląd do poprzedniego forum, to dlaczego nie mieli by dostępu do tego forum. Na poprzednim forum był umieszczony namiar na obecne forum, wystarczy się zarejestrować jako nowy użytkownik nie ma żadnego problemu, nikt nie weryfikuje nas przy rejestracji, wszystko idzie jak na taśmie. Wg mnie jeżeli już by miało to być naprawdę "szczelne"(nie ma szans na 100% ograniczenie dostępu dla urzędasów z ZUS czy innych niepożądanych osób), trzeba by dodatkowo przy rejestracji uruchomić procedurę weryfikacji osoby (na ALLEGRO wystarczy mieć adres zameldowania i odebrać przesyłkę), może któryś z moderatorów czy administrator powinien mieć upoważnienie do wypytania o dane osobowe potwierdzone kserokopiami jakichś dokumentów...
   Jeżeli posunąłem się za daleko to przepraszam, ale wystarczy na spokojnie to przemyśleć na poprzednim forum można było czytać posty bez żadnego logowania, na tym trzeba być tylko zarejestrowanym. A faktem jest że chcieliśmy wyeliminować dostęp osób niepowołanych.
pozdrawiam

Offline

 

#15 2010-07-29 15:38:06

estera

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 7
Punktów :   

Re: OGÓLNOPOLSKI ZWIAZEK ZAWODOWY PRZEDSIEBIORCÓW RP

Weryfikacja jest podobna jak na poprzednim forum, kazdy może tutaj wejść i poczytać. Ścisła weryfikacja może na podstawie sygnatury akt, skanu pisma z zus lub umowy o PN.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plnoclegi Kąty Rybackie bóbr europejski ciekawostki pieniądze