Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-12-10 15:04:13

sophie

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-23
Posty: 5
Punktów :   

Zmartwienie

Martwią mnie te ciągle powtarzane zapewnienia, że wszystko jest już rozpracowane i że lada chwila będą efekty. Ja wprawdzie jestem w trakcie spłacania układu ratalnego podpisanego miesiąc temu, ale chętnie zobaczyłabym jakieś sukcesy w tej walce i zachowałabym nadzieję, że odzyskam pieniądze, które w tej chwili muszę wpłacać zusowi. Na forum zlikwidujzus wypowiada się chyba czasem jakiś wysoki urzędnik zusu. Jak tak czytam te jego wypowiedzi, to mam wrażenie, że mamy o wiele inteligentniejszych przeciwników niż się początkowo spodziewaliśmy. I przestaje mnie dziwić brak efektów naszych działań. Czy mamy jeszcze czas aby wreszcie coś skutecznego zrobić czy jest już za późno? Czy powinnam temat odpuścić i zająć się normalnym życiem czy też ktoś ma jeszcze jakąś nadzieję?

Ostatnio edytowany przez sophie (2010-12-10 15:05:09)

Offline

 

#2 2011-03-09 23:01:47

Jarko

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-09
Posty: 2
Punktów :   

Re: Zmartwienie

Witam wszystkich gorąco!

sophie napisał:

Martwią mnie te ciągle powtarzane zapewnienia, że wszystko jest już rozpracowane i że lada chwila będą efekty. Ja wprawdzie jestem w trakcie spłacania układu ratalnego podpisanego miesiąc temu, ale chętnie zobaczyłabym jakieś sukcesy w tej walce i zachowałabym nadzieję, że odzyskam pieniądze, które w tej chwili muszę wpłacać zusowi.

Czy w ciągu ostatnich kilku miesięcy od poprzednich postów na tym forum, coś komuś drgnęło...?

Przeglądając to forum widziałem wiele wypowiedzi i nadziei ludzi ale od paru miesięcy jest jakaś dziwna i ponura cisza... nikt nie pisze o zwycięstwie i sukcesach... - czy zatem wszyscy już pouciekali czy powygrywali i zapomnieli podzielić się tą radosną nowiną z innymi?

Offline

 

#3 2011-03-10 21:16:43

ievit

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-07-28
Posty: 42
Punktów :   

Re: Zmartwienie

Offline

 

#4 2011-03-13 12:23:03

sophie

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-08-23
Posty: 5
Punktów :   

Re: Zmartwienie

Ech widzę że kolejne nowe forum i kolejne takie samo czarowanie od początku. Zauważyliście że ten zusowiec ze zlikwidujzus od razu na samym początku napisał, że popiera Matki? I one wygrały z ZUS! U nas niestety napisał, że nas nie popiera. Jestem młoda i ładna może jakoś mogłabym go przekonać żeby zmienił zdanie, hihihi. Oczywiście to żart, ale w tej sytuacji już chyba tylko żarty nam pozostały.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl